Lidhje

Qytetarët e Moskës protestojnë dhe reagojnë ndaj sulmit rus kundër Ukrainës


Qytetarët e Moskës protestojnë dhe reagojnë ndaj sulmit rus kundër Ukrainës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Nga Moska në Siberi, aktivistë rusë kundër luftës dolën sërish në rrugë të dielën për të protestuar kundër agresionit rus ndaj Ukrainës, pavarësisht nga arrestimi i qindra protestuesve çdo ditë nga policia.

XS
SM
MD
LG