Lidhje

A mund ta ndalin sanksionet Vladimir Putinin?


A mund ta ndalin sanksionet Vladimir Putinin?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Analistët dhe ekonomistët në botë thonë se sanksionet perëndimore kundër Rusisë do të rrisin koston e veprimeve të saj, ndonëse është vështirë të thuhet se ato do ta detyrojnë ndërprerjen e sulmit në Ukrainë.

XS
SM
MD
LG