Lidhje

Evropa vazhdon të importojë gaz natyror dhe naftë nga Rusia


Evropa vazhdon të importojë gaz natyror dhe naftë nga Rusia
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Vendet perëndimore po vazhdojnë t'i paguajnë Rusisë qindra miliona dollarë çdo ditë për importet e gazit dhe naftës, pavarësisht sanksioneve të ashpra të vendosura ndaj sektorit bankar dhe atij të aviacionit pas fillimit të sulmit ndaj Ukrainës.

XS
SM
MD
LG