Lidhje

Shqipëri, masa për të kontrolluar çmimin e karburanteve


Shqipëri, masa për të kontrolluar çmimin e karburanteve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Qeveria i komunikoi sot furnizuesve të karburantit në vend, vendimin e saj për të ndërhyrë me urgjencë në kontrollin e çmimeve të tregtimit të naftës, gazit dhe benzinës në vend, për shkak të situatës së paprecentë të krijuar si pasojë e luftës në Ukrainë dhe rritjes së çmimeve në tregjet botërore.

XS
SM
MD
LG