Lidhje

Steinbaum: SHBA të sanksionojë Serbinë për lidhjet ushtarake me Rusinë


Steinbaum: SHBA të sanksionojë Serbinë për lidhjet ushtarake me Rusinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:47 0:00

Eksperti amerikan për politikën e jashtme dhe çështjet e Ballkanit, Jason Steinbaum, thotë se është koha që administrata e Shteteve të Bashkuara të ndëshkojë Serbinë për lidhjet ushtarake me Rusinë dhe mos-harmonizimin e politikave të jashtme me Perëndimin.

XS
SM
MD
LG