Lidhje

Dy gra nga Ukraina së bashku me fëmijë strehohen në Prishtinë


Dy gra nga Ukraina së bashku me fëmijë strehohen në Prishtinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Dy gra nga Ukraina se bashku me tre fëmijët e tyre tashmë janë vendosur në Prishtinë, pasi u larguan nga luftimet në vendin e tyre. Maria dhe Julija nga qyteti Vinitsia në pjesën qendrore të Ukrainës kanë udhëtuar katër ditë me veturë për të mbërritur në Kosovë

XS
SM
MD
LG