Lidhje

Lufta në Ukrainë dhe keqinformimi rus


Lufta në Ukrainë dhe keqinformimi rus
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Para fillimit të ndërhyrjes ushtarake ruse në Ukrainë, kishin filluar përgatitjet online. Keqinformimi rus është pjesë kyçe në atë që shumë e quajnë luftë hibride.

XS
SM
MD
LG