Lidhje

Bisedimet e paqes mes Rusisë dhe Ukrainës vazhdojnë


Bisedimet e paqes mes Rusisë dhe Ukrainës vazhdojnë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Zyrtarët ukrainas dhe rusë thonë se kanë bërë përparim në negociatat drejt një armëpushimi në luftën 3-javore. Ekspertët vërejnë një ndryshim në kërkesat e Rusisë pasi lufta ka vazhduar shumë më gjatë se sa ishte planifikuar

XS
SM
MD
LG