Lidhje

Universiteti Bujqësor i Tiranës çel program master për studentët afganë


Universiteti Bujqësor i Tiranës çel program master për studentët afganë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Universiteti Bujqësor të Tiranës nënshkroi sot një marëveshje me Universitetin Shtetëror të Michiganit për të bashkëpunuar në kërkime shkencore dhe rritjen e cilësisë së studimeve. Pjesë e këtij bashkëpunimi është edhe përfshirja në auditore edhe e studentëve afganë të bujqësisë

XS
SM
MD
LG