Lidhje

Forcat ruse vazhdojnë bombardimin e lagjeve të banuara me civilë në Kiev


Forcat ruse vazhdojnë bombardimin e lagjeve të banuara me civilë në Kiev
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Rusia bombardoi mbrëmë lagjen Podil të Kievit, duke shkaktuar vdekjen e të paktën tetë personave. Shpërthimi i fuqishëm shkatërroi një qendër tregtare dhe disa shtëpi banimi në lagjen që ndodhet afër qendrës së Kievit.

XS
SM
MD
LG