Lidhje

Kancelari Scholz: Evropa nuk mund t’i japë fund varësisë energjetike nga Rusia brenda natës


Kancelari Scholz: Evropa nuk mund t’i japë fund varësisë energjetike nga Rusia brenda natës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Kancelari Olaf Scholz tha se Evropa nuk mund t’i japë fund vartësisë energjetike nga Rusia brenda natës. Ai tha se veprimet e ngutshme do të rrezikonin qindra mijëra vende pune dhe industri të ndryshme

XS
SM
MD
LG