Lidhje

Shkodër, shpërthime me eksploziv në dy biznese të mëdha


Shkodër, shpërthime me eksploziv në dy biznese të mëdha
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Në qytetin e Shkodrës, gjatë natës pati dy shpërthime të fuqishme me lëndë plasëse, të cilat kanë dëmtuar dy nga bizneset private, më të mëdhatë në këtë qytet dhe në rajon. Deri tani, autoritetet policore nuk kanë dhënë ndonjë pistë hetimi në lidhje me ngjarjen.

XS
SM
MD
LG