Lidhje

Antikorrupsioni bën bashkë ekspertët italianë dhe ata shqiptarë


Antikorrupsioni bën bashkë ekspertët italianë dhe ata shqiptarë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Ekspertët shqiptarë dhe ata italianë po zgjerojnë bashkëpunimin në luftën kundër korrupsionit. Autoriteti i Italisë për Antikorrupsionin po trajnon në Tiranë inspektorët e Kontrollit të Shtetit për mbikëqyrjen e prokurimeve publike.

XS
SM
MD
LG