Lidhje

Pse agresioni rus në Ukrainë po rrit çmimet e ushqimeve në mbarë botën


Pse agresioni rus në Ukrainë po rrit çmimet e ushqimeve në mbarë botën
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00

E gjithë bota po ndjen efektet e luftës në Ukrainë, nga çmimi i naftës deri tek çmimet e ushqimeve. Çmimet e ushqimeve po rriten pothuajse kudo. Dhe ekspertët thonë se kjo po ndodh në një kohë veçanërisht të keqe.

XS
SM
MD
LG