Lidhje

Vlorë, mbështetje për familjet ukrainase të larguara nga lufta


Vlorë, mbështetje për familjet ukrainase të larguara nga lufta
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Natalia dhe Maria, dy shtetase nga Ukraina, pas nisjes së agresionit rus janë zhvendosur në qytetin e Vlorës në Shqipëri. Nënë e bijë janë strehuar në një shtëpi dhe kanë nisur të merren dhe me punë falë mbështetjes së sipërmarrjeve vendase

XS
SM
MD
LG