Lidhje

Ushtari ukrainas flet nga fshati i çliruar në Kharkiv


Ushtari ukrainas flet nga fshati i çliruar në Kharkiv
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Pas më shumë se një muaj luftimesh të ashpra në rajonin e Kharkivit, ushtria ukrainase thotë se ka çliruar një fshat dhe se ngadalë por në mënyrë të qëndrueshme po detyrojnë forcat ruse të tërhiqen.

XS
SM
MD
LG