Lidhje

Forcat ruse bombardojnë qytetin strategjik të Odesës


Forcat ruse bombardojnë qytetin strategjik të Odesës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Forcat ruse bombarduan sot qytetin strategjik të Odesës në jug të Ukrainës, duke shkatërruar një qendër të përpunimit të naftës dhe depot e karburantit. Ndërkohë në Zaporizhia vazhdojnë përpjekjet për evakuimin e banorëve nga zonat që po sulmohen nga forcat ruse.

XS
SM
MD
LG