Lidhje

Fotografë nga Shqipëria dhe Kosova bëjnë thirrje për mbrojtjen e botës së egër


Fotografë nga Shqipëria dhe Kosova bëjnë thirrje për mbrojtjen e botës së egër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Një grup prej 10 fotografësh të botës së egër, nga Shqipëria dhe Kosova, ishin sot në bregun e Liqenit të Shkodrës, në një përpjekje për të rritur ndërgjegjësimin e opinionit mbi nevojën e ruajtjes së mjedisit dhe ekosistemit natyror të vendit.

XS
SM
MD
LG