Lidhje

Sfidat e grave që vuajnë nga alopecia, sëmundja që shkakton rënien e flokëve


Sfidat e grave që vuajnë nga alopecia, sëmundja që shkakton rënien e flokëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Një shaka ndaj aktores Jada Pinket Smith, e cila vuan nga një sëmundje që shkakton rënien e flokëve dhe shuplaka që bashkëshorti i saj, Will Smith, i dha komedianit Chris Rock, gjatë ceremonisë së çmimeve Oscar, sollën në vëmendjen e publikut sëmundjen e alopecisë, e cila shkakton rënie të flokëve.

XS
SM
MD
LG