Lidhje

Lajmet e luftës në Ukrainë dhe efekti tek fëmijët


Lajmet e luftës në Ukrainë dhe efekti tek fëmijët
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Ndërsa sulmi rus në Ukrainë hyn në muajin e dytë, mediat sociale dhe televizioni vazhdojnë të transmetojnë vazhdimisht imazhe dhe lajme shqetësuese rreth konfliktit. Kjo po ngre shqetësime në lidhje me efektin që pamjet e tmerrshme nga lufta në Ukrainë mund të kenë tek shëndeti mendor i fëmijëve.

XS
SM
MD
LG