Lidhje

Biden kërkon sanksione të reja pas ngjarjeve në Buça


Biden kërkon sanksione të reja pas ngjarjeve në Buça
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Agresioni rus ndaj Ukrainës po bëhet çdo ditë e më vdekjeprurës, me udhëheqësit botërorë që akuzojnë Rusinë për krime lufte, ndërsa videoja nga Buçani në periferi të Kievit tregon njerëz të qëlluar dhe të lënë të vdekur në rrugë.

XS
SM
MD
LG