Lidhje

Dy libra për mizoritë e forcave serbe në Kosovë në Bibliotekën e Kongresit


Dy libra për mizoritë e forcave serbe në Kosovë në Bibliotekën e Kongresit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00

Studiuesi Dr. Nusret Pllana dhe veprimtari shqiptaro-amerikan Agim Aliçkaj i dhuruan Bibliotekës së Kongresit amerikan në Uashington një libër prej 45 faqesh në përmasa xhepi me titull “Mos Harro Kurrë!” dhe variantin e përditësuar të librit “Terrori i Serbisë Pushtuese Kundër Shqiptarëve”.

XS
SM
MD
LG