Lidhje

Shqipëri, legalizimi i kultivimit dhe përdorimit të marijuanës


Shqipëri, legalizimi i kultivimit dhe përdorimit të marijuanës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Në Tiranë, autoritetet pohuan se do të legalizojnë kanabisin për përdorim mjekësor, si dhe kultivimin e tij për të rritur ekonominë. Kryeministri Edi Rama i bëri këto komente sot gjatë publikimit të rezultateve të Këshillimit Kombëtar, një anketim masiv i popullatës

XS
SM
MD
LG