Lidhje

Një strehimore për fëmijët dhe gratë në Lviv


Një strehimore për fëmijët dhe gratë në Lviv
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Pasi Rusia sulmoi Ukrainën, një OJQ ukrainase organizoi një strehë për gratë refugjate në qytetin perëndimor të Lvivit, ku një biznesmen vendas dhuroi zyrën e tij për strehimoren. Gratë me fëmijë qëndrojnë atje për disa ditë përpara se të vazhdojnë udhëtimin e tyre për në Spanjë.

XS
SM
MD
LG