Lidhje

SHBA synon ta përfshijë Ukrainën në axhendën e G-20


SHBA synon ta përfshijë Ukrainën në axhendën e G-20
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Administrata e Presidentit Biden duket se dëshiron ta përfshijë diskutimin rreth ndikimit të sulmit të Rusisë tek ekonomia ndërkombëtare, si dhe të një rindërtimi të mundshëm të Ukrainës, në axhendën e takimit të Grupit të 20-shes që do të mbahet në nëntor.

XS
SM
MD
LG