Lidhje

Shqipëri, zgjedhja e presidentit të ri. Tensione në PD mes Berishës dhe Alibeajt


Shqipëri, zgjedhja e presidentit të ri. Tensione në PD mes Berishës dhe Alibeajt
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Në Shqipëri, çështja e zgjedhjes së presidentit të ri ka ndezur një përplasje të re në Partinë Demokratike mes ish kryeministrit Sali Berisha dhe kryetarit të grupit parlamentar Enkelejd Alibeaj për mënyrën e qasjes së kësaj force politike

XS
SM
MD
LG