Lidhje

Gjekmarkaj: Bashkimi i PD-së mund të gjendet përtej Berishës dhe Bashës


Gjekmarkaj: Bashkimi i PD-së mund të gjendet përtej Berishës dhe Bashës
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:31 0:00

Partia Demokratike është përfshirë sot nga një prej krizave më të rënda që nga themelimi i saj. Aktualisht brenda Partisë Demokratike ka dy grupime. Zëri i Amerikës bisedoi nënkryetarin e Parlamentit të Shqipërisë dhe deputetin e Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj

XS
SM
MD
LG