Lidhje

Ekspertët: Propaganda dhe aleatët e Moskës në Ballkan, rrezik për demokracinë


Ekspertët: Propaganda dhe aleatët e Moskës në Ballkan, rrezik për demokracinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Ndërhyrja ushtarake e Rusisë në Ukrainë ka ngjallur shqetësime mbi rrezikun e zgjerimit të ndikimit të Moskës edhe në rajone tjera të Evropës, në veçanti atë të Ballkanit Perëndimor.

XS
SM
MD
LG