Lidhje

Fundi i palavdishëm i gjigandit shqiptar të hidrokarbureve


Fundi i palavdishëm i gjigandit shqiptar të hidrokarbureve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Tre muaj përpara se çmimi i naftës të arrinte nivelet më të larta historike në treg, Kombinati i Përpunimit të Thellë të Naftës në Ballsh u shit për skrap, duke lënë pas një mal me borxhe dhe të ardhura të mungura për autoritetet vendore dhe naftëtarët.

XS
SM
MD
LG