Lidhje

Gazetarja ukrainase që po qëndron në Kosovë


Gazetarja ukrainase që po qëndron në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Gazetarja e parë ukrainase që u vendos në Kosovë para disa ditësh, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se ka gjetur qetësinë rreth vetes, por jo edhe brenda saj, meqë çdo ditë tha se zgjohet me brengën e familjes dhe kolegëve gazetarë që ende ndodhen në Ukrainë

XS
SM
MD
LG