Lidhje

Pashka në Ukrainë dy muaj pas fillimit të luftës


Pashka në Ukrainë dy muaj pas fillimit të luftës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

24 prilli shënoi dy muaj luftë në Ukrainë dhe ishte dita e Pashkëve për të krishterët ortodoksë, që përbëjnë shumicën dërrmuese të popullsisë së vendit.

XS
SM
MD
LG