Lidhje

100 ditët e para të qeverisë së Shkupit


100 ditët e para të qeverisë së Shkupit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Kryeministri maqedonas Dimitar Kovaçvski foli për arritjet në shumë fusha, duke vënë theksin tek mbështetja financiare e familjeve dhe kompanive, ndërkohë që vendi po përballet me krizën ekonomike dhe energjetike që ka ndikuar tek rritja e çmimeve.

XS
SM
MD
LG