Lidhje

Intervistë me studiuesin dhe akademikun Gëzim Alpion


Intervistë me studiuesin dhe akademikun Gëzim Alpion
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:25 0:00

Profesor Alpion është autor i dy librave kushtuar humanistes dhe misionares Nënë Tereza dhe i më shumë se 50 kumtesave mbajtur në vende të ndryshme të botës mbi jetën dhe veprën e bamirëses së njohur me origjinë shqiptare

XS
SM
MD
LG