Lidhje

Intervistë e nd/Sekretares së shtetit: Reformat, lufta kundër korrupsionit e raportet me opozitën në Shqipëri


Intervistë e nd/Sekretares së shtetit: Reformat, lufta kundër korrupsionit e raportet me opozitën në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:28 0:00

Zyrtarja e lartë e Departamentit të Shtetit, foli me Zërin e Amerikës mbi marrëdhëniet me Shqipërinë dhe pritshmëritë lidhur me reformat dhe luftën ndaj korrupsionit

XS
SM
MD
LG