Lidhje

PD mbledh Kuvendin, nuk shkojnë shumica e deputetëve


PD mbledh Kuvendin, nuk shkojnë shumica e deputetëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:43 0:00

Në Shqipëri, Partia Demokratike, e kontrolluar tanimë nga ish kryeministri Sali Berisha dhe mbështetësit e tij, mblodhi sot Kuvendin e saj duke i hapur rrugë ngritjes së institucioneve të reja drejtuese, dhe garës për kreun e ri.

XS
SM
MD
LG