Lidhje

Shqipëri, gazetarët ndihen të pambrojtur nga mbulimi i botës së krimit


Shqipëri, gazetarët ndihen të pambrojtur nga mbulimi i botës së krimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:40 0:00

Në Shqipëri gazetarët përballen me kërcënime dhe dhunë verbale, për shkak të detyrës, nga autorë të krimeve, të afërm të tyre, si edhe grupet kriminale që synojnë të pengojnë raportimet nga terreni.

XS
SM
MD
LG