Lidhje

Shqipëri, lajmet e rreme shqetësim për besueshmërinë e medias


Shqipëri, lajmet e rreme shqetësim për besueshmërinë e medias
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:05 0:00

Në Shqipëri ka një shqetësim në rritje mbi lajmet e rreme që pubikohen më së shumti në mediat online. Sot në ditën ndërkombëtare të lirisë së medias, gazetarë dhe përfaqësues të bizneseve të dëmtuara nga këto lajme, tërheqin vemendjen për më shumë kujdes.

XS
SM
MD
LG