Lidhje

Ndihma të reja ushtarake për Ukrainën


Ndihma të reja ushtarake për Ukrainën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Ligjvënësit amerikanë pritet të votojnë sot për një projektligj që do të autorizonte dhënien e të paktën 33 miliardë dollarëve në ndihma ushtarake dhe humanitare për Ukrainën

XS
SM
MD
LG