Lidhje

Prindërit amerikanë të shqetësuar nga mungesa e qumështit artificial për bebet


Prindërit amerikanë të shqetësuar nga mungesa e qumështit artificial për bebet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Në Shtetet e Bashkuara, një nga tre kompanitë që prodhojnë qumësht artificial për bebet ka ndaluar prodhimin, duke bërë që të shtohen mungesat e këtij artikulli të nevojshëm për bebet në treg. Mungesat duket se kanë të bëjnë me problemet e zinxhirit të furnizimit dhe faktorë të tjerë.

XS
SM
MD
LG