Lidhje

Tregjet e kapitaleve dhe presioni i luftës në Ukrainë mbi ekonominë


Tregjet e kapitaleve dhe presioni i luftës në Ukrainë mbi ekonominë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Lufta në Ukrainë dhe pandemia COVID kanë shtuar në Shqipëri nevojën për likuiditet parash dhe përdorim të kapitaleve. Ekspertët dhe autoritetet kanë kthyer vëmendjen mbi tregjet e kapitaleve, të cilat ende janë burime të pashfrytëzuara.

XS
SM
MD
LG