Lidhje

Bllokada ndaj energjisë ruse dhe ndikimi në tregun global


Bllokada ndaj energjisë ruse dhe ndikimi në tregun global
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Pavarësisht sanksioneve që po godasin pjesën më të madhe të ekonomisë ruse, vendi po siguron shuma të mëdha parash përmes sektorit të pasur energjitik. Kjo, pasi eksporti i naftës është prekur shumë pak.

XS
SM
MD
LG