Lidhje

Granoff: Në Butrint nuk do të ndërtohet asnjë hotel apo objekt tregtar


Granoff: Në Butrint nuk do të ndërtohet asnjë hotel apo objekt tregtar
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:46 0:00

Kryetari i Bordit të Fondacionit Shqiptaro Amerikan për Zhvillim, Michael Granoff, thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se po ndihmojnë me financime prej shumë vitesh në Shqipëri arsimin, transformimin urban në disa qytete dhe ekoturizmin..

XS
SM
MD
LG