Lidhje

Premiera e filmit "Elvis" në festivalin e Kanës


Premiera e filmit "Elvis" në festivalin e Kanës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Figura e Elvis Presley, ylli i parë i rrokut në botë, po kujtohet në Festivalin e Filmit në Kanë. Këngëtari legjendar ka ende një mori admiruesish në mbarë botën, dhe tani një biografi e re do të prezantojë Mbretin e Rock 'n' Roll-it tek një gjeneratë e re.

XS
SM
MD
LG