Lidhje

Davos, Zelenskyy kërkon sanksione maksimale kundër Rusisë


Davos, Zelenskyy kërkon sanksione maksimale kundër Rusisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskyy bëri thirrje për sanksione "maksimale" kundër Rusisë gjatë një fjalimi virtual në ditën e parë të mbledhjes së Forumit Ekonomik Botëror në Davos të Zvicrës, ku marrin pjesë drejtues të korporatave dhe qeverive.

XS
SM
MD
LG