Lidhje

Votimi i shqiptarëve nga jashtë, një sfidë politike dhe teknike


Votimi i shqiptarëve nga jashtë, një sfidë politike dhe teknike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Shqipëria pritet të nisë përgatitjet për të siguruar votimin e shtetasve që banojnë jashtë vendit. OSBE e cilësoi realizimin e kësaj të drejte kushtetuese të shqiptarëve si një çështje urgjente, sa kohë që një e treta popullsisë së Shqipërisë banon jashtë vendit

XS
SM
MD
LG