Lidhje

Reagime pas vasjes së fëmijëve në një shkollë në Teksas


Reagime pas vasjes së fëmijëve në një shkollë në Teksas
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Një person i armatosur vrau 19 fëmijë dhe dy mësues në një nga sulmet më vdekjeprurëse në një shkollë amerikane për gati një dekadë. Presidenti amerikan Joe Biden shprehu zemërimin, ndërsa u zotua se do të nxisë ligjvënësit amerikanë të miratojnë reforma për të forcuar ligjet e armëmbajtjes

XS
SM
MD
LG