Lidhje

Debat lidhur me procesin e dialogut Kosovë-Serbi


Debat lidhur me procesin e dialogut Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Gjatë një debati të organizuar sot në Prishtinë lidhur me marrëdhëniet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, njohës të zhvillimeve politike thanë se të dy vendet duhet të gjejnë një zgjidhje për të ardhmen e tyre. Ata thanë se duhet të ndryshojë botëkuptimi rreth bisedimeve

XS
SM
MD
LG