Lidhje

Ballkani perëdimor dhe aspiratat drejt Bashkimit Europian


Ballkani perëdimor dhe aspiratat drejt Bashkimit Europian
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Në Shkup u mbajt një panel me zyrtarë dhe ekspertë të çështjes së integrimit dhe zgjerimit të Bashkimit Evropian. Folësit vunë në dukje nevojën e integrimit më të shpejtë të vendeve të Ballkanit Perëndimor në BE, ndërsa shprehën pesimizën ndaj politikave evropiane mbi zvarrijen e procesit.

XS
SM
MD
LG