Lidhje

Arti bashkon të rinjtë në Gjirokastër, mes tyre dhe arkitektja nga Ukraina


Arti bashkon të rinjtë në Gjirokastër, mes tyre dhe arkitektja nga Ukraina
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Të rinj nga vende europiane dhe Ballkani Perëndimor janë mbledhur në Gjirokastër për të nxitur aktivitetin e tyre krijues në fushën e artit dhe trashëgimisë kulturore. Mes tyre, një arkitekte ka udhëtuar nga Ukraina duke sfiduar vështirësitë e luftës

XS
SM
MD
LG