Lidhje

Konventa e Shoqatës Kombëtare të Armëve në Teksas


Konventa e Shoqatës Kombëtare të Armëve në Teksas
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Shoqata Kombëtare e Armëve hapi konventën vjetore të premten në Teksas, vetëm pak ditë pas sulmit me armë në një shkollë fillore ku 19 fëmijë dhe dy mësuese u vranë nga një adoleshent. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Scott Stearns raporton nga Hjustoni.

XS
SM
MD
LG